Etimesgut İndesit Servisi

 

14Etimesgut İndesit Servisi, arıza yapan çamaşır makinalarınız , bulaşık makinalarınız ve buzdolaplarınızın onarımı  için kurulmuş olup yaklaşık 20 yıldır sektörün öncüsü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günlük hayatımızın değişmez parçası olarak sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalarımız hiç istemesek de malesef bazen arıza açabilmektedir.

Kullanım süresine bağlı olarak da arızalanabilen ürünlerinizin onaraımı için kaliteli ve güvenebileceğiniz servise ihtiyaç duyarsınız. İşte bu noktada devreye giren servisimiz ekonomik fiyatları ve kalıcı çözümler üretmesi ile sizlere ihtiyacınız olan güveni vermektedir.

Atölyemizde ve  tamir bölgelerinde çalışan ekiplerimiz her türlü eğitimden geçirilerek sizlere kusursuz tamir işlemi sunmaktadır.

Yapılan işlem 1 yıl garantimiz altında olmakla beraber kesinlikle orjinal parça kullanmaktayız. Yapmanız gereken bizden randevu alarak tamir işleminizi başlatmanız olacaktır. Gerisi bizim işimiz.Aynı gün tamiratınızı bitirerek ürününüzü tekrar kullanımınıza sunmayı garanti ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir